Stolar sengustaviansk stil
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STOLAR, 6 st, sengustaviansk stil, Lindomearbeten, 1800-talets senare del, träskuren dekor med delvis genombrutna ryggbrickor, sitthöjd ca 47 cm
Smärre skador och lagningar, någon förstärkning
323472
2015-08-21