Stolar sengustaviansk stil

Stolar sengustaviansk stil
Stolar sengustaviansk stil
Stolar sengustaviansk stil
Stolar sengustaviansk stil
Stolar sengustaviansk stil
Stolar sengustaviansk stil
Stolar sengustaviansk stil
Stolar sengustaviansk stil
Stolar sengustaviansk stil
Stolar sengustaviansk stil

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 6 st, sengustaviansk stil, Lindomearbeten, 1800-talets senare del, träskuren dekor med delvis genombrutna ryggbrickor, sitthöjd ca 47 cm

Smärre skador och lagningar, någon förstärkning

323472

2015-08-21