Skåp teak

Skåp teak
Skåp teak
Skåp teak
Skåp teak
Skåp teak
Skåp teak
Skåp teak
Skåp teak

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅP, 1960-tal, fanerat i teak, underdel med 2 lådor, inrett med hyllplan, svarta lådhandtag, höjd 115, 83x40 cm

Nyckel finns att uthämta i utlämningsdisken

323475

2015-08-21