Stolar teak

Stolar teak
Stolar teak
Stolar teak
Stolar teak
Stolar teak
Stolar teak
Stolar teak
Stolar teak
Stolar teak
Stolar teak

Klubbat för:

2 400 SEK

2 000 SEK

STOLAR, 4 st, Nesto, BORD, stolarnas stomme i björk, sitsar samt ryggbrickor fanerade i teak, bordet fanerat i teak, sitthöjd ca 45 cm, bordets höjd 70, 85x130 cm

Bordet med kompletterat underrede, stolar delvis kompletterade

323480

2015-08-21