Piedestal

Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PIEDESTAL, 1900-tal, skivor i vit marmor, stomme i förgyllt trä, höjd ca 100, diameter ca 26 cm

Slitage

323487

2015-08-21