Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
SPEGELLAMPETT, nyrenässans, 1800-talets senare del, förgylld, delvis genombruten dekor, krönt av maskaron, fasetterat spegelglas, för 2 ljus, ca 48 x 24 cm
323491
2015-08-22