Lampett med spegel

Lampett med spegel
Lampett med spegel
Lampett med spegel
Lampett med spegel

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

SPEGELLAMPETT, nyrenässans, 1800-talets senare del, förgylld, delvis genombruten dekor, krönt av maskaron, fasetterat spegelglas, för 2 ljus, ca 48 x 24 cm

323491

2015-08-22