Paul Mantes oljemålning

Paul Mantes oljemålning
Paul Mantes oljemålning
Paul Mantes oljemålning
Paul Mantes oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PAUL MANTES (1920-2004): "Un pont au pay basque", signerad P. Mantes, daterad a tergo automne 1947, olja på pannå, 46 x 38 cm

323496

2015-08-21