Berta Hansson oljemålning

Berta Hansson oljemålning
Berta Hansson oljemålning
Berta Hansson oljemålning
Berta Hansson oljemålning

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BERTA HANSSON (1910-94): "På skolbänken", signerad B Hansson, olja på pannå, 34x39 cm

323505

2015-08-22