Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1960-tal): "Bära ett vildsvin på sina axlar", otydligt signerad N West (?) daterad -61, olja på pannå, ca 70x51 cm
PROVENIENS: Enligt uppgift gåva av Curt Bolin

323506

2015-08-22