Anton Konrad Schmidt oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANTON KONRAD SCHMIDT (1887-1974): Baeza Spanien, Spansk bygata, olja på pannå, signerad Ant K Schmidt, 24x32 cm

323507

2015-08-22