Reinhold Ljunggren olja

Reinhold Ljunggren olja
Reinhold Ljunggren olja
Reinhold Ljunggren olja
Reinhold Ljunggren olja
Reinhold Ljunggren olja
Reinhold Ljunggren olja

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): Porträtt av ordförande Ture Bengtsson, signerad och daterad 1970, olja på duk, 91x72 cm

Rispa

323517

2015-08-22