Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
EMIL ÖSTERMAN (1870-1927): Porträtt av Verkställande Direktör Fredrik Benzinger, signerad och daterad Emil Österman 1918, olja på duk, 70x96 cm
Dubblerad
323523
2015-08-22
Gör en kostnadsfri värdering här