Emil Österman

Emil Österman
Emil Österman
Emil Österman
Emil Österman
Emil Österman
Emil Österman

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EMIL ÖSTERMAN (1870-1927): Porträtt av Verkställande Direktör Fredrik Benzinger, signerad och daterad Emil Österman 1918, olja på duk, 70x96 cm

Dubblerad

323523

2015-08-22