Klubbat för:
2 400 SEK
3 000 SEK
ANDREW BENJAMIN DONALDSON (1840-1919, tillskriven): "In the Cardinal´s garden", monogramsignerad ABD, akvarell, ca 41x60 cm
Ramskador
323528
2015-08-22