Alexander Williams

Alexander Williams
Alexander Williams
Alexander Williams
Alexander Williams

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ALEXANDER WILLIAMS (Irland, 1846-1930): Landskap med stuga, signerad, akvarell, ca 32x65 cm
Utställningsetikett på baksidan

Ram och fuktskador, gulnader

323530

2015-08-22