Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ALEXANDER WILLIAMS (Irland, 1846-1930): Landskap med stuga, signerad, akvarell, ca 32x65 cm
Utställningsetikett på baksidan
Ram och fuktskador, gulnader
323530
2015-08-22
Gör en kostnadsfri värdering här