Motiv från Venedig oljemålning
2015-08-22
323531
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal), Motiv från Venedig, signerad .... Broda, olja på duk, ca 55 x 70 cm
Dukskador, kritmärken