Wilson oljemålning

Wilson oljemålning
Wilson oljemålning
Wilson oljemålning
Wilson oljemålning
Wilson oljemålning
Wilson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

T WILSON (1900-tal): Pastoralt landskap, signerad, olja på duk, ca 50 x 75 cm

Färgbortfall

323534

2015-08-22