Jockum Nordström
2015-08-22
323536
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
JOCKUM NORDSTRÖM (född 1963): "Jag följer foten", signerad och numrerad Jockum 212/250, litografi, ca bladmått 60x85 cm, oramad