Jockum Nordström Every neighbour is a customer
2015-08-22
323537
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
JOCKUM NORDSTRÖM (född 1963): "Every neighbour is a customer", signerad och numrerad Jockum 184/250, färglitografi, bladmått ca 61x84 cm, oramad