Sven X:et Erixon oljemålning

Sven X:et Erixon oljemålning
Sven X:et Erixon oljemålning
Sven X:et Erixon oljemålning
Sven X:et Erixon oljemålning
Sven X:et Erixon oljemålning
Sven X:et Erixon oljemålning

Klubbat för:

32 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

SVEN X:ET ERIXSON, (1899-1970): "Italiensk Junistad", signerad och daterad Sven Erixon -54, olja på duk, ca 56x74 cm

323543

2015-08-22