Stina Sunesson färgoffset
Valmis
2015-08-25
323547
| Korkein tarjous | 1 300 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
STINA SUNESSON (1925-1998): Det blommande trädet, signerad Stina Sunesson E.A. med dedikation "Till förgyllningsmästaren Gösta Lodin med tack för alla vackra ramar du gjort åt mig", färgoffset, 45x56 cm, med delvis bladguldsförgylld ram