Stina Sunesson färgoffset
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STINA SUNESSON (1925-1998): Det blommande trädet, signerad Stina Sunesson E.A. med dedikation "Till förgyllningsmästaren Gösta Lodin med tack för alla vackra ramar du gjort åt mig", färgoffset, 45x56 cm, med delvis bladguldsförgylld ram
323547
2015-08-25