Stina Sunesson färgoffset

Stina Sunesson färgoffset
Stina Sunesson färgoffset
Stina Sunesson färgoffset
Stina Sunesson färgoffset

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STINA SUNESSON (1925-1998): Det blommande trädet, signerad Stina Sunesson E.A. med dedikation "Till förgyllningsmästaren Gösta Lodin med tack för alla vackra ramar du gjort åt mig", färgoffset, 45x56 cm, med delvis bladguldsförgylld ram

323547

2015-08-25