Jan Håfström Mr Walker

Jan Håfström Mr Walker
Jan Håfström Mr Walker

Klubbat för:

3 200 SEK

2 000 SEK

JAN HÅFSTRÖM (född 1937): Mr Walker, signerad daterad och numrerad, Jan Håfström 2003, färglitografi, bladmått ca 74x62 cm, oramad

323549

2015-08-22