Klubbat för:
3 200 SEK
2 000 SEK
JAN HÅFSTRÖM (född 1937): Mr Walker, signerad daterad och numrerad, Jan Håfström 2003, färglitografi, bladmått ca 74x62 cm, oramad
323549
2015-08-22