M Pyk Slussen
Klubbat för:
1 300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
MADELEINE PYK (född 1934): Slussen, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått 75x52 cm, oramad
Kuntoraportti
323559
Päivämäärä:
2015-08-22