M Pyk Slussen

M Pyk Slussen
M Pyk Slussen

Klubbat för:

1 300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

MADELEINE PYK (född 1934): Slussen, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått 75x52 cm, oramad

Kuntoraportti

323559

Päivämäärä:

2015-08-22