Lennart Jirlow färglitografi
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LENNART JIRLOW (född 1936), Dansande par - Jubilé Volvo 70 Ans, signerad Jirlow, färglitografi, EA, a tergo med dedikation till Yves Melcher samarbetsparter med Fernand Mourlot, bildmått 35x27 cm, blindstämpel Mourlot
323561
2015-08-22