Lennart Jirlow färglitografi

Lennart Jirlow färglitografi
Lennart Jirlow färglitografi

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936), Dansande par - Jubilé Volvo 70 Ans, signerad L Jirlow, färglitografi, EA, a tergo med dedikation till Yves Melcher samarbetsparter med Fernand Mourlot, bildmått 35x27 cm, blindstämpel Mourlot

323564

2015-08-22