Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MADELEINE PYK (född 1934): "I ateljén", signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, 55x42 cm, oramad
323567
2015-08-22
Gör en kostnadsfri värdering här