M Pyk

M Pyk
M Pyk

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): "I ateljén", signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, 55x42 cm, oramad

323567

2015-08-22