Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TORSTEN RENQVIST (1924-2007): Komposition, signerad och daterad T R -53, 7/15, färglitografi, ca 19,5x24,5 cm
323569
2015-08-22
Gör en kostnadsfri värdering här