Torsten Renqvist färglitografi

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TORSTEN RENQVIST (1924-2007): Komposition, signerad och daterad T R -53, 7/15, färglitografi, ca 19,5x24,5 cm

323569

2015-08-22