Pierre Olofsson

Pierre Olofsson
Pierre Olofsson

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition, signerad Olofsson, färglitografi, 77/100, bladmått ca 30x37 cm

323576

2015-08-22