Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): (2) Omöjliga figurer, signerade, 8/230 resp 22/299, färglitografier, bladmått ca 38x27 resp 40x30 cm
323577
2015-08-22
Gör en kostnadsfri värdering här