Oscar Reutersvärd

Oscar Reutersvärd
Oscar Reutersvärd
Oscar Reutersvärd
Oscar Reutersvärd

Klubbat för:

3 200 SEK

1 500 SEK

OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): (2) Omöjliga figurer, signerade, 8/230 resp 22/299, färglitografier, bladmått ca 38x27 resp 40x30 cm

323577

2015-08-22