Pierre Alechinsky
Klubbat för:
1 400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
PIERRE ALECHINSKY (född 1927): Komposition med orm, signerad, 49/90, färglitografi och etsning, bladmått ca 27x22 cm
Kuntoraportti
323578
Päivämäärä:
2015-08-22