Pierre Alechinsky

Pierre Alechinsky
Pierre Alechinsky

Klubbat för:

1 400 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

PIERRE ALECHINSKY (född 1927): Komposition med orm, signerad, 49/90, färglitografi och etsning, bladmått ca 27x22 cm

Kuntoraportti

323578

Päivämäärä:

2015-08-22