Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BOKSKÅP, nygotik, 1800-talets andra hälft, valnötsfanér, höjd 240, 135x50 cm, nycklar finns i ulämningen
slitage, repor,
323580
2015-08-22
Gör en kostnadsfri värdering här