Bokskåp

Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BOKSKÅP, nygotik, 1800-talets andra hälft, valnötsfanér, höjd 240, 135x50 cm, nycklar finns i ulämningen

slitage, repor,

323580

2015-08-22