Lasse Åberg

Lasse Åberg
Lasse Åberg
Lasse Åberg
Lasse Åberg

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LASSE ÅBERG (född 1940): (2) "Flygande hund" resp "Isbjörn", signerade och numrerade, färglitografier, 44x59 cm vardera (bladstorlek), oramade

323584

2015-08-22