Lasse Åberg
2015-08-22
323584
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LASSE ÅBERG (född 1940): (2) "Flygande hund" resp "Isbjörn", signerade och numrerade, färglitografier, 44x59 cm vardera (bladstorlek), oramade