Joan Miro färglitografi
2015-08-22
323585
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOAN MIRO (1893-1983): "Ceramiques", färglitografi, signerad i trycket, Mourlot 928, ca 53x75 cm