Vikskärm
2015-08-22
323587
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VIKSKÄRM, 4 delar, med gångjärn, 1900-tal, höjd 183, bredd totalt 172 cm
slitage, fläckar,