Schatull

Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull

Klubbat för:

2 000 SEK

2 500 SEK

SCHATULL, barock, 1700-tal, i ek, med järnbeslag, höjd 30, 36x34 cm, nyckel finns

Sprickor, skador,

323589

2015-08-22