Klubbat för:
4 200 SEK
2 000 SEK
APOTEKSHYLLA, Kina, 1900-tal, med 30 lådor samt skåpsdel, dekorerad med kalligrafi, mässingsbeslag, höjd ca 71, 62 x 20 cm
Slitage, lås saknas
323591
2015-08-22