Apoteksskåp Kina

Apoteksskåp Kina
Apoteksskåp Kina
Apoteksskåp Kina
Apoteksskåp Kina
Apoteksskåp Kina
Apoteksskåp Kina
Apoteksskåp Kina
Apoteksskåp Kina
Apoteksskåp Kina
Apoteksskåp Kina

Klubbat för:

4 200 SEK

2 000 SEK

APOTEKSHYLLA, Kina, 1900-tal, med 30 lådor samt skåpsdel, dekorerad med kalligrafi, mässingsbeslag, höjd ca 71, 62 x 20 cm

Slitage, lås saknas

323591

2015-08-22