Taklampa
Closed
2015-08-24
323611
| Sold for | 950 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
TAKARMATUR, 1900-talets andra hälft, i svart- och vitlackerad plåt, 2 delad, med 1 ljuspunkt, höjd ca 24, ca 24x24 cm
Bruksslitage