Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
BERGBOM, bordslampa, "B-075", 1900-talets andra hälft, mässing, höjd ca 125 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, smärre bucklor
323629
2015-08-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner