Bordslmapa Bergbom mässing

Bordslmapa Bergbom mässing
Bordslmapa Bergbom mässing
Bordslmapa Bergbom mässing
Bordslmapa Bergbom mässing

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

BERGBOM, bordslampa, "B-075", 1900-talets andra hälft, mässing, höjd ca 125 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, smärre bucklor

323629

2015-08-24