Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
ERNST BILLGREN (född 1957): "Kyrkan", signerad Ernst Billgren, 428/450, färglitografi, ca 33x42 cm
Zustandsbeschreibung
323632
2015-08-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner