Trädgårdsurnor i glaserad terracotta
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
URNOR, 3 st, glaserad terracotta, 1800-tal, höjd ca 34-36 cm
Kuntoraportti
Skador, lagningar
323658
Päivämäärä:
2015-08-24