Trädgårdsurnor i glaserad terracotta

Klubbat för:

2 400 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

URNOR, 3 st, glaserad terracotta, 1800-tal, höjd ca 34-36 cm

Kuntoraportti

Skador, lagningar

323658

Päivämäärä:

2015-08-24