Ilmari Tapiovaara Fanett för Edsbyverkn

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ILMARI TAPIOVAARA, stolar, 9 st., "Fanett", bl a, brännmärkta Edsbyverken, Fanett samt etikettmärkta med VDN fakta, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, enstaka skador

323660

2015-08-24