Porträttmedaljong efter Sergel

Klubbat för:

3 800 SEK

2 000 SEK

PORTRÄTTMEDALJONG, gips, efter Sergel, troligen föreställande Louise Adelsparre, diameter 64 cm

Skador, nagg

323663

2015-08-24