Alvar Aalto matgrupp
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ALVAR AALTO, matgrupp, 5 dlr, Artek, Finland, 1900-talets andra hälft, björk, bestående av matbord samt stolar, matbordet "81B" ca 121x76, höjd ca 71 cm, stolarnas sitthöjd ca 44 cm
Bruksslitage
323664
2015-09-04