Klubbat för:
1 200 SEK
2 000 SEK
PÄRRA ANDREASSON "Ruskig" (samtida): Porträtt, signerad a tergo Pärra, graffiti (spray) på pannå, ca 100 x 100 cm
Smärre nagg i marginalen
323669
2015-08-24