Pärra Andreasson

Pärra Andreasson
Pärra Andreasson
Pärra Andreasson
Pärra Andreasson
Pärra Andreasson
Pärra Andreasson

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

PÄRRA ANDREASSON "Ruskig" (samtida): Porträtt, signerad a tergo Pärra, graffiti (spray) på pannå, ca 100 x 100 cm

Smärre nagg i marginalen

323669

2015-08-24