Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PÄRRA ANDREASSON "Ruskig" (samtida): Porträtt, signerad a tergo Pärra, graffiti (spray) på pannå, ca 100x100 cm
Smärre nagg i marginalen
323670
2015-08-24
Gör en kostnadsfri värdering här