Pärra Andreasson

Pärra Andreasson
Pärra Andreasson
Pärra Andreasson
Pärra Andreasson
Pärra Andreasson
Pärra Andreasson

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PÄRRA ANDREASSON, "Ruskig" (Samtida): Porträtt, signerad a tergo Pärra, graffiti (spray) på pannå, ca 100x100 cm

Smärre nagg i marginalen

323671

2015-08-24