Monter 1900-talets andra hälft
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MONTER, 1900-talets andra hälft, med hurts, stomme i vitmetall, etikettmärkt Abstracta Lammhult, höjd 211, 123x43 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm
Brukslitage, hyllplan o dörrar i glas medföljer, låskolv finns att avhämta vid Utlämningen
323674
2015-08-24