Monter 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MONTER, 1900-talets andra hälft, med hurts, stomme i vitmetall, etikettmärkt Abstracta Lammhult, höjd 211, 123x43 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Brukslitage, hyllplan o dörrar i glas medföljer, låskolv finns att avhämta vid Utlämningen

323674

2015-08-24