Parti kuriosa

Parti kuriosa
Parti kuriosa
Parti kuriosa
Parti kuriosa
Parti kuriosa
Parti kuriosa
Parti kuriosa
Parti kuriosa

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ASKKOPPAR, BLÄCKSTÄLL, BORDSPINGLA, KRUS, TEATERKIKARE, KLOCKA, 18/1900-tal
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Slitage och skador

323678

2015-08-24