John Cuthbert Salmon oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

1 500 SEK

JOHN CUTHBERT SALMON (1844-1917): "Moel Siabod", signerad JC Salmon, olja på duk, ca

Dukskada i form av reva, krackeleringar, smärre färgbortfall

323687

2015-08-24