Klubbat för:
1 400 SEK
1 500 SEK
JOHN CUTHBERT SALMON (1844-1917): "Moel Siabod", signerad JC Salmon, olja på duk, ca
Dukskada i form av reva, krackeleringar, smärre färgbortfall
323687
2015-08-24